خامنه‌ای چینی‌ها را می‌ترساند و ترامپ جان سالم بدر می‌برد

chinaزمانیکه برای اولین بار برنامه اقتصادی و اجتماعی خامنه‌ای، سند الگوی پیشرفت،  برای ۴۷ سال آینده تا رساندن ایران به سطح پنج کشور مرفه و پر قدرت جهان را خواندم، اولین چیزی که به ذهنم آمد این بود که پس تکلیف  امام‌زمان چه می‌شود! این باور سفت و سخت خامنه‌ای، و شیعیان باورمند، به امام‌زمان چه می‌شود. مگر نه اینکه همه منتظر آمدن او هستند تا جهان را از ظلم و جور برهاند و پاکی و نیک‌فرجامی را به اهل زمین ببخشد و آنها را، شیعیان خوب را، راهی بهشت سازد؟ اینک اگر قرار است که پایگاه ارتش همرزم امام‌زمان، جمهوری اسلامی، در سال ۱۴۴۴ به آنچنان رفاه و قدرت اقتصادی تندیل شده باشد که همپای کشورهای مرفه امروز، که مدل استعاره‌ی خامنه‌ای برای آنروز، در اوج آرامش، رفاه و آزادی بسر ببرند و قدرت تولید بسیار بالایی هم داشته باشند، پس تکلیف قیام پر خون امام زمان چه میشود؟

شاید صورت مسئله در «تماس»‌های بین خامنه‌ای و امام زمان تغییر کرده است و ما نمی‌دانیم! مثلا اینجوری شده است که جمهوری‌اسلامی ایران که تنها کشور تمام اعیار شیعه جهان‌ست و لشکر ولی‌فقیه «بعدی» را پشت سر دارد، مگر اینکه خامنه‌ای تا ۴۷ سال دیگر زنده باشد، در اوج رفاه و خوشی، خوشی زیر دلش بزند و علیه جهان کافر و گمراه برخیزد و جهان را به خاک و خون بکشد و سپس حکومت مناسب خداوند را جاری سازد و اهل زمین راهی جهنم و بهشت شوند. نمی‌دانم!، شاید پرت و پلا می‌نویسم خلاصه چیزی از این دست! اما دست کم اینکه، اکنون هرکس که به پیش‌بینی خامنه‌ای باور دارد می‌داند که احمدی‌نژاد دروغ گفته بود و لااقل تا ۴۷ سال دیگر امام‌زمان ظهور نخواهد کرد.

امروز دوباره خامنه‌ای یک سنگ بزرگ دیگر را هم طبق پیش‌بینی‌ها و محاسبات عقل من، نه شما، از سر راه امام‌زمان برداشت. زیرا من گمان می‌کردم امام‌زمان از راه نرسیده می‌رود سراغ کاخ سفید و این حریف قدر را که همان «شیطان بزرگ» است و دشمن همه‌ی روزها و شب‌های ولی‌فقیه، خامنه‌ای، نابود و تار و مار خواهد کرد. امروز اما خامنه‌ای گفته است که چون «ذات استکبار سلطه‌جویی و سیطره‌طلبی است» پس آمریکا همین که هست خواهد ماند و ایستادگی جمهوری‌‌ اسلامی در برابر آمریکا لاجرم است. بنابرین اگر این پیش‌بینی را در کنار آن «سند الگوی پیشرفت» خامنه‌ای قرار دهیم، می‌رسیم به اینجا که پروسه‌‌ی ابرقدرت‌ شدن ایران تا سال ۱۴۴۴، مکمل‌اش این ادامه‌ای مبارزه با آمریکا است، همچنین امروز خامنه‌ای اشاره کرده است، بی تردید «نشانه‌‌های آشکار افول آمریکا» دیده میشود. یعنی اینکه آمریکا افتاده است در قیف نابودی و اضمحلال و راه برگشت هم ندارد. همانطور که ملاحظه می‌کنید با افول آمریکا، اوج عظمت و راه ایران، باید دشمنی برای امام‌زمان وجود داشته باشد وگرنه آمدنش بیهوده است! این دشمن کیست؟ من بسیار فکر کردم و دیدم غیر از این چینی‌ها چه کسی تا نیم قرن آینده عرضه و توهم گردن‌کلفتی در مقابل امام‌زمان را خواهد داشت؟ برادران روسی که از خودمانی‌‌های امام‌زمان شده‌اند و در پهن کردن فرش زیر پای او از هم‌اکنون خوش خدمت هستند و با آوردن یک جلد قرآن نفیس به ایران و هدیه نمودن به خامنه‌ای صداقت خود را اثبات نمودند. اسراییل هم قرار است زیر یک ربع قرن از روی زمین نابود شود، پس کدام ابرقدرتی شیطانی دیگری در برابر امام زمان می‌ماند؟ چین!

همینطور اگر ترامپ زمانی جایی شنیده باشد که امام‌زمان شیعیان سر او را از بدن جدا خواهد کرد، اکنون می‌داند این حادثه روی نخواهد داد، زیرا او تا سال ۱۴۴۴ هم رییس‌جمهور آمریکا نیست هم احتمالا مرده و استخوان‌هایش پوسیده است.

آها! الان گویی «اشراق» شده باشم، فکری دیگری هم به سر من زد و آن اینکه خامنه‌ای می‌خواهد بگوید آن سندی که برایتان گذاشتم «اتمام حجت» من با شما ملت ایران بود. اگر بدان عمل نکنید نه تنها تا ۴۷ سال دیگر مرفه و عظیم نخواهید شد، بلکه منتظر خشم امام‌زمان بر آنهایی  که خود را بنده‌ی راستین «دوران انتظار در غیبت کبری» نساخته‌اند باشید.

نمی دانم! به هر روی گمان کنم من باید به روانپزشکی روی آورم، خامنه‌ای خود صلاح خود را بهتر می داند.

تحلیل/نقطه