خامنه‌ای «سررشته» ندارد؟!

سررشتهخامنه‌ای گفته است «من سررشته ندارم»: یعنی از اقتصاد و تاثیر قیمت بنزین بر مسائل و زندگی مردم چیزی نمی‌فهمم! بدا به حال ملتی که رهبر سی و اندی ساله‌اش به بیانی بگوید من از اقتصاد چیزی نمی‌فهمم. یعنی اینکه این همه سال «دشمن دشمن»، «هجمه هجمه»، «عزت عزت»، «فتنه فتنه» کردم، اما از شرایط اقتصادی چیزی سر در نمی‌آوردم. یعنی اینکه از فساد اقتصادی و هشت‌پای فساد حرف زدم، تنها یک تشبیه پیدا کردم که خالی از عریضه این دهانم نماند!

شرم آور است، رهبر حاکم بر سه قوا و مجلس و رسانه‌ها و انتخابات و شورای نگهبان و شورای مجمع تشخیص مصلحت بگوید من از اقتصاد و پیامد‌های افزایش قیمت بنزین سر رشته ندارم! و نظرم به نظر کارشناسان بسته است. کارشناسانی که نمی‌توانند (بخوانید نمی‌خواهند) کشور را از فساد اقتصادی رهایی دهند. یکی نیست به این ولی فقیه و چند صد امام جمعه‌اش بگوید که چطور سررشته داری که بگویی مذاکره نمی‌کنیم و جنگ هم نمی‌کنیم اما سررشته نداری بدانی این گنده‌گویی‌های تو آخوند بی معرفت چه بر سر مردم مملکت ما می‌آورد.

تو که سررشته از اقتصاد و بالا و پایین‌های وضع اقتصادی و مالی و رفاهی مردم نداری به جا می‌کنی می گویی «جمعیت کشور را بالا ببرید امکانات هست!» از کجا و کی به تو یاد داده است که خیال جمهوری اسلامی ۱۵۰ میلیونی را در خواب، پنبه‌دانه ببینی.

این آدم، خامنه‌ای، آنقدر بی جسارت و بی‌درایت است که همیشه در زمان مشکلات کشور خود را به کنار کشیده و دیگران را مقصر کرده است. بعد وقتی سخنرانی می‌کند و از نظام می‌گوید مدام با هر «نظامی» که از دهانش در می‌آید به سینه می‌کوبد که بگوید «نظام، من و من نظام هستم».

اعتراضات جاری مردمی ایران می‌تواند به یک فرجام مهم برای مبارزات ایران علیه جمهوری اسلامی برسد. این اعتراضات در وسعت داخلی متفاوت و با امید به شرایط خارجی متفاوت باید ادامه یابند. مردم باید از این قاف بزرگ خامنه‌ای بسیار بهره ببرند و در همه‌جا از آن استفاده کنند. در هزاره‌ی سوم که اقتصاد و توان مالی همه‌ی ساخت و ساز و کار دولت‌های جهان برای رفاه مردم‌شان است، رهبر ظالم ما به ما می‌گوید من از اقتصاد سررشته ندارم!

https://news.gooya.com/2019/11/post-32179.php

تحلیل/نقطه

۱۷ نوامبر ۲۰۱۹

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s