دست‌کم مشهد را سامان می‌دادید! برای آبروی امام رضا!

پارسال ماه مارس بود که با نام نوروزانه‌ها و عبارت زشت «اگر میتوانی، برو نمیر!» مطلبی را در سایت نقطه جای دادیم. عبارت زشت را از دهان زشت‌گوی آقازاده وام گرفتیم که گفته بود «اگر نمیتوانی، برو بمیر»! نوروزانه‌ها نیز، پیش‌درآمدی گوشخراش برای سال پیش رو و فاجعاتی که می‌شد فهمید دولت حسن روحانی و بیت سید‌علی برای کشور دامن می‌زنند، بود. پیش‌بینی شد که کنترل و درمان بیماری کورونا، در ایران که مشهد و قم را دارد، به بی‌آبروگی خواهد انجامید.

آنچه در شروع مطلب سال پیش آمد، اینگونه بود:

«دومین یا سومین کشور جهان شدیم. تمام تاریخ افتخارات‌مان اکنون تکمیل می‌شود. تمام دروغ‌پردازی‌های دولت کلید به اوج می‌رسد قبل از اینکه جایش را به دولت بعدی بدهد. یک افتخار بزرگ: پس از چین و ایتالیا، ماییم! اینبار اسراییل و همه‌ی کشورهای عربی را پس زدیم. تا فردا بگوییم به کوری چشم اسراییل، «ما» متوکلان امام هشتم و خواهرش توانستیم با این بزرگترین بلای تاریخ معاصر، قدرتمندانه در افتاده و زمین‌اش بزنیم. »

تک ستاره‌های این معرکه‌ی شفای کورونا بدست امام رضا و خواهرش، دعا، توسل و طب اسلامی کم نیستند:

* توکل به امام رضا، امروز با اخبار شرایط مشهد، که سخت گرفتار کوروناست، پایش می‌لنگد. می‌گویند که زائران امام، کورونا را بیشتر به این شهر می‌آورند. چه بسا، آنها پاکدل و زائران مقبول امام نیستند وگر‌نه در لحظه ورود به شهر، علاج آنها کاری برای امام ندارد.

* آقا سید علی خامنه‌ای هم پارسال مردم را به خواندن دعای هفتم صحیفه‌ی سجادیه تشویق و توصیه نمودند.

* آخوند‌ها (روحانیون) ابدا در صف‌های واکسن کورونا دیده نشدند و باور خود به دعا و طب اسلامی را زنده نگاه داشتند.

* کشور تحت رحمت جمهوری اسلامی ایران و روحانیت شیعه، چپ و راست موج‌های پی در پی همه‌گیری کورونا را پشت سر گذاشت و همچنان مردم، با ایمان و پاک نمودن نفس با دعا و توکل، از پس این بیماری بر‌خواهند آمد.

* به مرحمت حکومت ولایی و فقهی، ایران که پارسال در مقام سوم ته لیست پس از چین و ایتالیا قرار داشت، اکنون به اولین مقام در ته لیست رسیده و با لگدی قهرمانانه دیگر رقبا را به آنسوی لیست پرتاب کرده است.

* در طول سال، کار علمی و نوآوری‌های برادران و خواهران انقلابی، بطور هفتگی ایجاد خبر کرد و از تولید انواع واکسن‌های داخلی و اسلامی خبر شنیدیم. البته هنوز تعداد بسیار کمی از هموطنان واکسینه شده‌اند و مرکز طب اسلامی و تحقیقات ارتباط روان با دعا، منتظر نتایج دعا و توسل هستند که یکباره با شگفتی جهان، بر همه‌ی پروژه‌های واکسیناسیون پیشی گیرد.

با همه‌ی اینها انتظار می‌رفت، حکومت ولایی و اسلامی، در تمیز و ایزوله نگاه داشتن شهر مبارک مشهد، بسی به از این پیش‌بینی و پیشگیری نماید. اما از آنجاییکه، خدای اسلام ناب محمدی، همیشه مسلمان را در برابر آزمون‌های سخت قرار می‌دهد، همچنان امید هست که معجزه‌ای برخاسته و باور جهانیان به اسلام ولایی و شرمساری منکران را در گیتی فریاد زند.

نقطه

۳۰ ژولای ۲۰۲۱